destek programı başvuru formu
  Başvuru formu doldurmanızın ardından en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

  ARTIK SİGARA İÇMEK İSTEMİYORUM!

  Sigaranın zararları net bir şekilde bilinmesine rağmen içerdiği bağımlılık yapan maddeler ile kullanıcıları zorlamaya devam ediyor. Uluslararası standartlarda artık sigara kullanım alanları olabildiğince kısıtlandı ve toplu yaşam alanlarında sigara kullanımı yasaklandı. Sigara fiyatlarına gelen zamlar, sigara ile ilgili kamu spotları, sigara paketleri üzerinde yer alan ibareler, sigara ile ilgili tanıtımlara gelen yasaklamalar yine de sigara kullanıcılarını durdurmaya yetmiyor.

  Bu davranışın temelinde yatan en etken madde kuşkusuz “nikotin”. Nikotin bağımlılığı oluşan kişiler sebep sonuç ilişkisini kaybederek düzenli kullanıma devam ediyor. Nikotinin bağlayıcı etkisine rağmen pek çok kullanıcı duydukları rahatsızlık boyutunun üst düzeyde olması sebebiyle zaman zaman sigara bırakma girişiminde bulunuyorlar. Bu süreçte ne yazık ki toplumsal tavsiyeler, bazı sigara bıraktırdığı söylenilen ürünler gibi farklı sigara bırakma yollarını deneyen kişiler bu girişimleri sonrası sigarayı bırakamadıklarında , sigarayı bırakabileceklerine olan inançlarında zayıflama gözlemleniyor ve artık sigarayı bırakamayacaklarına dair yeni bir inanç oluşuyor. Bu nedenle sigara bırakma sürecine yeni başlamaya karar veriyorsanız profesyonel destek almanız çok daha doğru olacaktır.

  Mert Anıl Kurt uzmanlığında yürütülen Sigara Bırakma Destek Programı sizlerin bu sürecini en sağlıklı şekilde yürütebilmeniz için geliştirilmiş, kişisel özellikleri ön planda tutan, herhangi bir ilaç vb. uygulama içermeyen 7 günlük bir programdır. Sigara bırakmaya karar vermiş ve bu konuda istekli olan herkes bu programa katılabilir. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmaktır.

  Sigarayı bırakma süreci sonrası, sigarasız hayatınız hızlı bir şekilde başlar ve vücudunuzdaki olumlu değişiklikleri gözlemlemeye başlarsınız. Sigarayı bıraktıktan kısa süre sonra nikotin ve karbonmonoksit vücuttan atılır. Koku ve tat alma duyularınız düzelmeye başlar. Daha az yorgunluk hissetmeye başlarsınız. Akciğerleriniz sigarayı bıraktığınız ilk günden itibaren yenilenme sürecine girer. Siz de hemen şimdi kendi sürecinizi başlatın ve Mert Anıl Kurt 7 günlük sigara bırakma programına dahil olarak, daha sağlıklı bir hayata “merhaba” deyin. Bağımlılık formunu doldurmanızın ardından en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir

  Bizimle sigarayı bırakan danışan yorumlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Sigarasız Yaşam Çok Kolay.Kendinize Çok Değil, Sadece 1 Hafta Verin ve Görün.Pişman Olmayacaksınız.